תחקיר היסטורי זה, הנו יוזמה של עובדי ארכיון הסרטים ונעשה במסגרת מיפוי רחב היקף של כלל היצירה בתחומי התעודה, התרבות והבידור ומתייחס ליצירות שנעשו עבור הערוץ הראשון בטלוויזיה הישראלית לאורך השנים. יצירות אלה הנן פרק חשוב ומשמעותי בתולדותיה של התרבות הישראלית. השאלון מיועד לכל האנשים שנטלו חלק ביצירה ונעשה במטרה לטייב נתונים הקיימים בארכיון הסרטים של הטלוויזיה הישראלית, וזאת במטרה לארגן רבדים רבים של מידע למען הדורות הבאים של יוצרים, חוקרים והציבור הרחב. כמו כן, ברצוננו להוסיף פרטים ביוגרפים על האנשים שנטלו חלק ביצירה, על הרקע ההיסטורי והסוגיות המקצועיות שהתעוררו בזמן העבודה על היצירה.
טלפון:  02-5301177    דוא"ל:   billys@iba.org.il
אנא מלא טופס חדש לכל יצירה!
1. אנו פונים לבמאים, למפיקים, תסריטאים, צלמים, עורכים, כתבים ותחקירנים להקדיש מזמנם להשיב בכתב לשאלון בכדי לתעד את עבודתם החשובה לאורך השנים. אם ברצונך להפגש עימנו בכדי שנסייע במילוי השאלון או שברצונך להתראיין ולספר לנו דברים נוספים - אנא ידע/י אותנו.
* שם פרטי: * שם משפחה:
* דוא"ל: כתובת:  טלפון: 
* שדה חובה
2. פרטים ביוגרפיים שהנך מעונין לחשוף (כגון: ארץ מוצא, השכלה, מצב משפחתי, תפקידים שמלאת בטלביזיה בעברית או בטלביזיה בערבית). אם לא היית עובד טלביזיה אלא הפקת, יצרת עבור הטלביזיה תוכניות מסויימות - אנא ציין רקע מקצועי ומקומות עבודה.
 
3. משדרים כגון: (סרטים דוקומנטריים, דרמות, תכניות תרבות, בידור, שעשועונים, תכניות מורשת, ספורט, ילדים, משדרים מיוחדים (טקסים, אירועים היסטוריים מיוחדים ששודרו במסגרת חטיבת החדשות וכיוב') אנא ציין שם המשדר/סרט ותפקידך בהפקה הספציפית
 
4. האם זכור לך מה היה הרקע ליצירת התכנית/סרט/סדרה?
 
5. האם היו תגובות יוצאות דופן של קהל הצופים או המערכת הפוליטית לפני שידור התכנית או לאחריה?
 
6. האם מצויים ברשותך מסמכים הקשורים בהפקת התכנית כגון: תחקירים, תמונות סטילס, חומרי גלם, מכתבים?
נשמח להיפגש עמך ולקבל את החומרים לשימור ותיעוד או לסריקה של העתקים.
 
7. היות וחלק מהמידע אנו מתכוונים לצרף לתכניות שיוצגו לציבור באתר האינטרנט העתידי או בכל אמצעי הנגשה אחר, נשמח אם תמצא לנכון לציין פרטים נוספים שלדעתך אמורים להוות חלק מהמידע הנחשף לציבור למען שמירת הקונטקסט ההיסטורי של הדברים.
 
   שלח